Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Formula 1

  1. #1

    Domyślnie Formula 1

    Witam wszystkich serdecznie.
    Wybieram sie na wyscig formuly 1 do Montrealu i prosil bym o wskazowki jak zrobic dobre zdjecia.

  2. #2

    Domyślnie



    wez Nikkora 400/2.8, D2Hs i rob seriami.
    Ostatnio edytowane przez bukowy dziad ; 20-05-2007 o 23:38

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta


    wez Nikkora 400/2.8 i D2Hs i rob seriami.
    hehe

  4. #4

    Domyślnie OT

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    hehe
    Dyziek, a ty co, kupiles sobie jakis nowy obiektyw bo widze cos na tym avatarze i nie wiem czy to juz ten wymazony 80 - 200, 2.8 ?
    Nikt mnie nie rozumie ...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TiTeUF Zobacz posta
    Dyziek, a ty co, kupiles sobie jakis nowy obiektyw bo widze cos na tym avatarze i nie wiem czy to juz ten wymazony 80 - 200, 2.8 ?
    Nie to Sigma 120-300/2,8 - wypożyczona na tydzień. Niestety nie moja, ja jestem na etapie zbierania kasy

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bukowy dziad Zobacz posta


    wez Nikkora 400/2.8, D2Hs i rob seriami.
    A no i z tym sie do konca nie zgodze. Gdybys mial robic Canonem, to tam bys nawalal seriami i wtedy autofocus najlepiej by sobie radzil. W Nikonie troszke inaczej, tutaj nie trzeba jak w C walic serią i wtedy af wyszuka ostrosc, w N wystarczy dobre sledzenie ostrosci, i kiedy chcesz to przyciskasz spust i masz foto.

    Nie pisze to jako zart czy cos takiego.
    Wniosek wysnuty z doswiadczen moich, i znajomych fotoreporterow na wyscigach motocyklowych.
    Inna charakterystyka pracy autofocusow.

    A tak pozatym, to bardziej polecam afs 600 f4, no a jezeli juz ma byc ta 400 zaproponowana przez bukowego dziada, to wolalbym do tego d2x. Bo 400 mm na tor to jednak za mało...
    D750 : D800 : D500 : D7200 : AF-S 16-35 4 VR : AF 24-120 4 VR : AF 20 2.8 : AF-S 80-200 2.8 : AF-S 400 2.8 : AF-S 500 4 VR : SB900 : SB800 : WT-4 : UT1
    www.mjagielski.pl www.photoaction.pl

  7. #7

    Domyślnie

    mam D70 , 70-200f/2.8 i 50f/1.4 co sadzicie o tym
    Ostatnio edytowane przez MWAS ; 21-05-2007 o 04:16

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MWAS Zobacz posta
    mam D70 , 70-200f/2.8 i 50f/1.4 co sadzicie o tym
    d70 dobrze lezy w dloni, ale ma narowisty pomiar swiatla i szumi na wysokich iso, 70-200 to swietne szklo (moje wymarzone), a 50tka ma ponoc ladniejszy bokeh niz jej ciemniejszy odpowiednik

    phantomek: dzieki za ciekawe uwagi o af - niestety nigdy nie bylo mi dane pracowac na sprzecie wyzszej klasy zadnego z producentow

  9. #9

    Domyślnie

    Będziesz robił zdjęcia jako fotograf akredytowany ze specjalnie wyznaczonego miejsca czy ...hmm...z trybun?
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  10. #10

    Domyślnie

    z trybun ale moze uda mi sie podejsc blizej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •