Witam
Mam pytanko co do przygotowania zdjęcia do druku. Zdjęcie ma być wielkości A2 (42 x 59,4) ,każą je przesłać w rozdzielczości 300DPI , jednak mój nikon d80 w 300dpi robi zdjęcia wielkości 36x24 cm , by przesłać zdjęcie 300dpi w rozmiarach A2 ,musiał bym mieć matrycę 35Mpx.
Pytanie czy jak wyślę zdjęcie w rozmiarze A2 ale ok 180Dpi ,czy nie będzie lipy, czy nie utraci znacząco na jakości?
Mam nadzieje ,że za bardzo nie namieszałem i ktoś będzie umiał mi doradzić, jak przygotować zdjęcie do takiego druku
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami