Dzięki za sugestie i podpowiedzi. Nie ukrywam ,że zrobili mi lekki mętlik w głowie z tym dpi i rozmiarem docelowym fotografii.
Prześle im jedno w oryginale w 300dpi ,a drugie po prostu powiększę do rozmiarów A2 i zostawię 300dpi, niech sami zadecydują które bardziej się nadaje do wydruku.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami