Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: kwarantanna

  1. #11

    Domyślnie

    No i pewna ważna kwestia... Czy żałujesz za swe grzechy, przepraszasz i obiecujesz poprawę?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Chyba nie tak dawno sugerowałem Ci coś tam...?
    przecież napisałem że bardzo ale to bardzo lubię forum Nikoniarze mogę pokochać jak coś nawet

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    No i pewna ważna kwestia... Czy żałujesz za swe grzechy, przepraszasz i obiecujesz poprawę?
    jak nie jak tak
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 16-02-2013 o 03:00 Powód: łączenie postów
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Konopka Zobacz posta
    przecież napisałem że bardzo ale to bardzo lubię forum Nikoniarze mogę pokochać jak coś nawet
    Dobrze wiesz, że oczekiwaliśmy raczej jakiejś poważnej deklaracji co do przestrzegania regulaminu i stosowania się do próśb moderatorów.
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #14

    Domyślnie

    Ja Tomek Konopka obiecuję przestrzegać regulamin forum Nikoniarze , będę już grzeczny
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  5. #15

    Domyślnie

    Wolałbym coś szczerego.
    Krzysztof Paszkiewicz

  6. #16

    Domyślnie

    to jest bardzo szczere
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  7. #17

    Domyślnie

    ej no....wzruszyłem się
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arecki51 Zobacz posta
    ej no....wzruszyłem się
    ludzie się wzruszają także przekaz był szczery a więc Panowie M proszę o zmianę koloru
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  9. #19

    Domyślnie

    Ego te absolvo. Idź i więcej nie grzesz.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #20

    Domyślnie

    bardzo bardzo dziękować

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •