Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: kwarantanna

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie kwarantanna

    ile trwa kwarantanna ? pytam tu bo nie mogę wysłać pm, mam ją już sporo kilka miesięcy ( za wpisywanie własnej www do stopki ) i nie mogę ani szukać w szukajce ani też wysyłać pm .Wspaniale, pewnie trzeba by było założyć nowe konto na żonę lub dzieci aby mieć pełny dostęp do forum.
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  2. #2

    Domyślnie

    ale ja tez mam i wiele innych własne www. w stopce i jakoś kwarantanny nie mam, nie widziałem jakiegoś regulaminu na ten temat, nic nie sprzedaje ani nie reklamuje to dla czego miało by być zabronione, musiałeś coś innego przeskrobać.

  3. #3

    Domyślnie

    hehe no to pewnie Ci usuną zaraz nic nie przeskrobałem więcej
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  4. #4

    Domyślnie

    przecież mam ja z 2-3 miesiące i nikt mi nie zwrócił uwagi ze nie można.

  5. #5

    Domyślnie

    za to się tu płaci
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    z regulaminu wywnioskowałem ze : jeżeli twoja strona www jest do celów komercyjnych to się płaci.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Konopka Zobacz posta
    ile trwa kwarantanna ? pytam tu bo nie mogę wysłać pm, mam ją już sporo kilka miesięcy ( za wpisywanie własnej www do stopki ) i nie mogę ani szukać w szukajce ani też wysyłać pm .Wspaniale, pewnie trzeba by było założyć nowe konto na żonę lub dzieci aby mieć pełny dostęp do forum.
    Kwarantanna nie ma ram czasowych. Niektórzy mają ją dożywotnio
    Usunięto Ci stopkę z adnotacją złamano regulamin. Olałeś to wpisując swoją stronę www na nowo. Później jakieś niepotrzebne teksty no i masz zablokowaną stopkę
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  8. #8

    Domyślnie

    i tak zostanie już na stałe ?
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Konopka Zobacz posta
    i tak zostanie już na stałe ?
    Chyba nie tak dawno sugerowałem Ci coś tam...?
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    Chyba nie tak dawno sugerowałem Ci coś tam...?
    przecież napisałem że bardzo ale to bardzo lubię forum Nikoniarze mogę pokochać jak coś nawet

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    No i pewna ważna kwestia... Czy żałujesz za swe grzechy, przepraszasz i obiecujesz poprawę?
    jak nie jak tak
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 16-02-2013 o 03:00 Powód: łączenie postów
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •