Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: kwarantanna

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomek Konopka Zobacz posta
    przecież napisałem że bardzo ale to bardzo lubię forum Nikoniarze mogę pokochać jak coś nawet
    Dobrze wiesz, że oczekiwaliśmy raczej jakiejś poważnej deklaracji co do przestrzegania regulaminu i stosowania się do próśb moderatorów.
    Krzysztof Paszkiewicz

  2. #2

    Domyślnie

    Tego nie powiedziałem. Temat jest rzucony na tapetę. Ja sam nie mogę podjąć takiej decyzji tym bardziej że nie ja dawałem czapę
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  3. #3

    Domyślnie

    No i pewna ważna kwestia... Czy żałujesz za swe grzechy, przepraszasz i obiecujesz poprawę?

  4. #4

    Domyślnie

    ej no....wzruszyłem się
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arecki51 Zobacz posta
    ej no....wzruszyłem się
    ludzie się wzruszają także przekaz był szczery a więc Panowie M proszę o zmianę koloru
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    Ego te absolvo. Idź i więcej nie grzesz.
    Krzysztof Paszkiewicz

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo bardzo dziękować

  8. #8

    Domyślnie

    Powodzenia.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •