Możecie coś poradzić - szukam dobrej torby. Docelowo ma się zmieścić:
d7000 z gripem(z obiektywem w dół - każdym z posiadanych) , S50-150OS, S17-50, S10-20 3.5, N70-300VR, SB600, SB900 + pierdy.
Szukaj
Możecie coś poradzić - szukam dobrej torby. Docelowo ma się zmieścić:
d7000 z gripem(z obiektywem w dół - każdym z posiadanych) , S50-150OS, S17-50, S10-20 3.5, N70-300VR, SB600, SB900 + pierdy.
D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty
a na poważnie coś doradzicie ?
D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty
Ja mam torbę mekko (R1x lub R2x) - duża, wygodna - polecam.
Pozdrawiam,
Marcin
z obiektywem w dół? why? że się zapytam
Takie rzeczy to chyba głównie w plecakach.
Ja mogę polecić Tamraca ale nie wiem czy tam jest taka opcja - mam pro12 i jestem bardzo zadowolony. Solidna, pojemna, dobrze przemyślana.
Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.
podepnę się pod ten temat, by nie zakładać kolejnego
Szukam torby do mojego zestawu + w bliskich planach N 85 1.8G.
Mógłby ktoś doradzić jakąś dobrą torbę, nie za dużą (na mój niewielki sprzęt DX).
Widziałem dosyć fajną torbę
Lowepro Stealth Reporter D300 AW
dobrze wykonana, wydaję się solidna jednak MZ za duża na moje D90 + moje małe obiektywy.
Ma ktoś może Lowepro Nova 190 AW lub Lowepro Stealth Reporter D200 AW ?
Dobrze by było gdyby miała zamki błyskawiczne wodoodporne i pokrowiec wodoodporny i była dobrze wykonana, by nie zamieniła się w worek na sprzęt![]()
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
Panowie. Nie ma innego wyjścia jak zabrać zabawki i fizycznie udać się do sklepu. Lowepro Nova 190 AW Czy SR D200AW są bardzo dobrymi torbami ale bez indywidualnej przymiarki to jak wróżenie z fusów.
Ostatnio edytowane przez LOUCO ; 09-02-2013 o 21:04
wiem, też tak radzę innym użytkownikom jak chcą kupić body - idź do sklepu i pomacaj.
Jednak mało jest dobrych torb w sklepach ( u mnie bieda, przyzwyczajony jestem), chciałem się dowiedzieć w jakich torbach inni użytkownicy noszą sprzęt podobny do mojego - BODY + 4 obiektywy + lampa + akcesoria.
Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II
Ja do D800 używam torbę naramienną Vanguarda Up Rise 38, ale sprawdzałem też Lowepro Nowa 190 AW i muszę przyznać, że to bardzo solidnie wykonany produkt. Nie ma do czego się przyczepić w kwestii wykonania.
Torby Lowepro Nova są rzeczywiście bardzo solidnie wykonane. Posiadam model 180, a oglądałem 190 i myślę, że do body + 4 obiektywy itd. , to jest ona za mała. Sądzę, że model 200 pomieści już to wszystko.
Skontaktuj się z nami