Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Jaka torba ?

  1. #1

    Domyślnie Jaka torba ?

    Możecie coś poradzić - szukam dobrej torby. Docelowo ma się zmieścić:
    d7000 z gripem(z obiektywem w dół - każdym z posiadanych) , S50-150OS, S17-50, S10-20 3.5, N70-300VR, SB600, SB900 + pierdy.
    D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KwaK410 Zobacz posta
    Możecie coś poradzić - szukam dobrej torby. Docelowo ma się zmieścić:
    d7000 z gripem(z obiektywem w dół - każdym z posiadanych) , S50-150OS, S17-50, S10-20 3.5, N70-300VR, SB600, SB900 + pierdy.
    Proponuję torbę z dodatkowym uszczelnieniem, coby lud okoliczny nie mdlał.

  3. #3

    Domyślnie

    a na poważnie coś doradzicie ?
    D300s + S17-50 + N70-300VR + SB-600 + graty

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam torbę mekko (R1x lub R2x) - duża, wygodna - polecam.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #5

    Domyślnie

    z obiektywem w dół? why? że się zapytam
    Takie rzeczy to chyba głównie w plecakach.
    Ja mogę polecić Tamraca ale nie wiem czy tam jest taka opcja - mam pro12 i jestem bardzo zadowolony. Solidna, pojemna, dobrze przemyślana.
    Z5II; Z5; N17-28; N50Z; T28-75G2; Lampy; Statywy; Torby; Plecaki itd.itp.

  6. #6

    Domyślnie

    podepnę się pod ten temat, by nie zakładać kolejnego

    Szukam torby do mojego zestawu + w bliskich planach N 85 1.8G.
    Mógłby ktoś doradzić jakąś dobrą torbę, nie za dużą (na mój niewielki sprzęt DX).
    Widziałem dosyć fajną torbę
    Lowepro Stealth Reporter D300 AW

    dobrze wykonana, wydaję się solidna jednak MZ za duża na moje D90 + moje małe obiektywy.
    Ma ktoś może Lowepro Nova 190 AW lub Lowepro Stealth Reporter D200 AW ?
    Dobrze by było gdyby miała zamki błyskawiczne wodoodporne i pokrowiec wodoodporny i była dobrze wykonana, by nie zamieniła się w worek na sprzęt
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  7. #7

    Domyślnie

    Panowie. Nie ma innego wyjścia jak zabrać zabawki i fizycznie udać się do sklepu. Lowepro Nova 190 AW Czy SR D200AW są bardzo dobrymi torbami ale bez indywidualnej przymiarki to jak wróżenie z fusów.
    Ostatnio edytowane przez LOUCO ; 09-02-2013 o 21:04

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LOUCO Zobacz posta
    Panowie. Nie ma innego wyjścia jak zabrać zabawki i fizycznie udać się do sklepu. Lowepro Nova 190 AW Czy SR D200AW są bardzo dobrymi torbami ale bez indywidualnej przymiarki to jak wróżenie z fusów.
    wiem, też tak radzę innym użytkownikom jak chcą kupić body - idź do sklepu i pomacaj.
    Jednak mało jest dobrych torb w sklepach ( u mnie bieda, przyzwyczajony jestem), chciałem się dowiedzieć w jakich torbach inni użytkownicy noszą sprzęt podobny do mojego - BODY + 4 obiektywy + lampa + akcesoria.
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  9. #9

    Domyślnie

    Ja do D800 używam torbę naramienną Vanguarda Up Rise 38, ale sprawdzałem też Lowepro Nowa 190 AW i muszę przyznać, że to bardzo solidnie wykonany produkt. Nie ma do czego się przyczepić w kwestii wykonania.

  10. #10

    Domyślnie

    Torby Lowepro Nova są rzeczywiście bardzo solidnie wykonane. Posiadam model 180, a oglądałem 190 i myślę, że do body + 4 obiektywy itd. , to jest ona za mała. Sądzę, że model 200 pomieści już to wszystko.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •