Panowie...
Mam do Was pytanie. Jak długo będziecie nosili Wasz sprzęt w torbie na ramieniu?
Pytanie może i dziwne ale ja już się z tego wyleczyłem. Takie rozwiazanie jest dobre na max 3h ale dłuższe noszenie.... Od kilku lat używam plecaka i wygoda noszenia całego sprzętu jest nie do porównania. Fakt, szybkość dostępu do sprzętu jest troche dłuższa ale ta wygoda w moim przypadku wygrała.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami