Cytat Zamieszczone przez _Ocean_ Zobacz posta
1,2 nie pasuje mi tło.

Do tego lewe oko modelki na 1... koszmar.


na 4-ce strasznie wygląda zgięcie tła (zmiana płaszczyzny), w moim mniemaniu retusz. Aczkolwiek wydaje mi się, że trzeba było myśleć przed aparatem i odsunąć modelkę od tła.
A jest cos co ci sie podoba w tych zdjeciach?