Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Karolina

  1. #1

    Smile Karolina

    Poniżej kilka ujęć z jednej ze stylizacji z sesji moją modelką
    Opinie i krytyka mile widziane

    Zapraszam również na:
    http://www.facebook.com/lukaszwacphotography

    1.


    2.


    3.

    4.

  2. #2

    Domyślnie

    Grejt. Z ciekawosci zajrzałem dalej... Na wypasie... Godne!!!!!! No po prostu pupe urywa...
    Ostatnio edytowane przez FHR ; 17-01-2013 o 19:31 Powód: "zagladnolem", "poprostu"
    Zeby cos z tego bylo trzeba ja: pokochac, wydac na nia majatek, zdradzic, odepchnac i poczekac, az sama powroci... Tak wiec jestem soba, bo wszyscy inni sa juz zajeci

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo dobra seria zdjęć
    D700 | D5100 | N18-35 | S20/1.8 | S35/1.4 | N35/1.8 | N50/1.4G | N50/1.8G | N85/1.8G | SB-700 | SB-400

  4. #4

    Domyślnie

    1,2 nie pasuje mi tło.

    Do tego lewe oko modelki na 1... koszmar.


    na 4-ce strasznie wygląda zgięcie tła (zmiana płaszczyzny), w moim mniemaniu retusz. Aczkolwiek wydaje mi się, że trzeba było myśleć przed aparatem i odsunąć modelkę od tła.

  5. #5

    Domyślnie

    danielz - no może nie aż tak, ale dziękuje, bardzo mi miło

    Thunder_ - dzięki wielkie!

    _Ocean_ - nie uważam, że oko modelki to koszmar, ba! mi się Jej oczy bardzo podobają A tło w zupełności zamierzone, odległość modelki od tła również, m.in. po to, żeby uzyskać wyrazisty cień na tle. Dzięki za opinie!

  6. #6
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Ocean_ Zobacz posta
    1,2 nie pasuje mi tło.

    Do tego lewe oko modelki na 1... koszmar.


    na 4-ce strasznie wygląda zgięcie tła (zmiana płaszczyzny), w moim mniemaniu retusz. Aczkolwiek wydaje mi się, że trzeba było myśleć przed aparatem i odsunąć modelkę od tła.
    A jest cos co ci sie podoba w tych zdjeciach?

  7. #7

    Domyślnie

    Rewelacyjne binokle o zdjęciach już napisano, to się podpiszę tylko.

    Edyta: a modelka ma potencjał!!!
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  8. #8

    Domyślnie

    wooow gratki - zdjecia na wypasie - mnie sie podobają

  9. #9

    Domyślnie

    pgaik - dzięki wielkie, również w imieniu modelki Binokle spawarskie z odrobiną własnej modyfikacji

    Pelo - Cieszę się bardzo, dzięki!

  10. #10

    Domyślnie

    3 i 4 są tak świetne, że już dziesiąty raz je oglądam. Wszystko mi się podoba, a tło szczególnie. Zastanawia mnie jak zostało zrobione...
    Nikon

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •