Lubię wchodzić do wątków które tworzysz, bo nigdy nie potrafię przewidzieć co tam zobaczę; myślę sobie, na pewno coś dziwnego, co skłoni mnie do zastanowienia się czym tak naprawdę jest fotografia. Tym razem jest prosto i pięknie.