Witam wszystkich po długiej przerwie .
Co do oddechu to masz racje ale więcej się nie da droga kończy się / 4 pasy / w miejscu rzędu traw PD.
Jak tam kiedyś wrócę a myślę ze tak to wezmę kosiarkę.
Wojtek pisał ze za ostro w/g mnie chyba nie zresztą mój laptak już trochę wysłużony jest .
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami