Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Kolo drogi .

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    No witaj Piotrze .
    Dawno Cię tu nie było .
    Motyw, klimacik i kolorki bardzo fajowe .
    Troszkę więcej oddechu mz by nie zaszkodziło .
    No i jesienią trzeba było zadbać o większą czystość w kadrze .
    Witam wszystkich po długiej przerwie .
    Co do oddechu to masz racje ale więcej się nie da droga kończy się / 4 pasy / w miejscu rzędu traw PD.
    Jak tam kiedyś wrócę a myślę ze tak to wezmę kosiarkę.
    Wojtek pisał ze za ostro w/g mnie chyba nie zresztą mój laptak już trochę wysłużony jest .

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zaza67 Zobacz posta
    ...
    Wojtek pisał ze za ostro w/g mnie chyba nie zresztą mój laptak już trochę wysłużony jest .
    Z tą ostrością, to w koronach może trochę .
    Warto selektywnie podejść do tematu na zaś .

    P.S. A lapki po prostu tak mają .

  3. #13

    Domyślnie

    Tak jak napisał Paweł, jakby za ostro w koronach było . Pozdro.
    Pozdro. Wojtek

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta

    P.S. A lapki po prostu tak mają .
    Ha ha ha ale do kolorow to rowna sie do monitorow z gornej polki ....
    Wiesz zawsze ostrze cale zdjecie . Nieraz sam widzialem w moich zdjeciach drzew przeostrzenie w ciekich patykach , ale spróbuje tak jak mowisz .

  5. #15

    Domyślnie

    Przegapilem.....a fajnie jest i kadrowo i kolorystycznie
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  6. #16

    Domyślnie

    Swietny klimat ma ta fotografia. A plonace niebo super.
    Z checia bym zobaczyl jakas seryjke z tego miejsca, np w ciut szerszym wydaniu itp...
    Na pewno warto jeszcze odwiedzic ta miejscowke.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #17

    Domyślnie

    Mam tak samo jak Paweł na szeroko by się przydało.

    Nie mniej jednak jest sympatycznie
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •