http://www.optyczne.pl/184.4-Test_ap...%9B%C4%87.html
a
http://www.optyczne.pl/148.4-Test_ap...%9B%C4%87.html
po za tą wojną to
podpytaj się znajomego czy
- kiedykolwiek będzie robił odbitki, a jeśli tak, czy będą większe niż 10/15cm
- czy będzie używał raw (oprócz pierwszego momentu - co to jest ?)
- zwróć uwagę na testy na optycznych
powyżej f4 zaczyna spadać ostrość w d3200 (jpeg), czyli obiektyw 18-105 NIGDY nie pokaże mu pełnej możliwości matrycy, a czy go zachęcisz do kupna drogich stałek ?
- a może nikon 3100, dostanie tą samą ostrość co w d3200 i będzie swobodnie korzystał z kitowego zooma, a obecna cena to poniżej 2tyś (spełnia twoje założenia z 18-105) i spoglądając na testy szumy ma niższe niż d300 ! - czyli masz wszystko co wymagasz włącznie z filmami
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami