Witam.
Nie odbierajcie tego wpisu za OT.
Piszę bo muszę uzbierać 75 wpisów by dać ogłoszenie, że chcę kupić D90 (to dla mnie nie zrozumiałe-bo jak mam z Wami polemizować jak nie mogę kupić-przynajmniej z tego zacnego forum-aparatu jaki mnie interesuje).
Wypisujecie różne dane, spieracie się ale czy zauważyliście ceny tych aparatów. Czym spowodowana jest nadal tak wysoka cena D90 (orientacyjny sklep RTV....: Nikon D90 + AF-S DX 18-105 mm VR Kit 2 969 zł), D3200 (ten sam sklep: Nikon D3200 18-105 VR (czarny) 2 519 zł), D5100 (ten sam sklep:Nikon D5100 body + 18-105 VR 2 499 zł).
To chyba o czymś świadczy (czy może to tylko marketing, ale D90 nie jest już reklamowane a cena wyższa)
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami