Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Zimowo ...

  1. #21

    Domyślnie

    Swietne zdjęcie, co to za górki?

    Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

  2. #22

    Domyślnie

    Klasyka w Twoim wykonaniu z tego miejsca. Elegancko, piekny wschodzik. Kolory, snieg...az chcialo by sie tam byc.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #23

    Domyślnie

    Parę razy pokazywałeś to miejsce, ale za każdym razem inaczej więc trudno o nudę. Tym razem też tak jest, po prostu odpowiednia miejscówka w odpowiednich rękach.
    LED ZEPPELIN

  4. #24

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba! Niesamowite miejsce. Uwielbiam fotografie tego typu
    ...szlifiernia magii słów i ognia.

  5. #25

    Domyślnie

    super fotka może trochę bym bardziej nieba wypuściła bo na pierwszym planie mało się dzieje. Ale bez urazy moja wizja
    a ...takie tam co nie co pod FX

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Klasyka w Twoim wykonaniu z tego miejsca. Elegancko, piekny wschodzik. Kolory, snieg...az chcialo by sie tam byc.
    Cóż tu dodać...? Podpisać się wypada .

  7. #27

    Domyślnie

    Piękny zimowy kadr,światło i kolor.Pozdrawiam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •