Swietne zdjęcie, co to za górki?
Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
Szukaj
Swietne zdjęcie, co to za górki?
Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2
Klasyka w Twoim wykonaniu z tego miejsca. Elegancko, piekny wschodzik. Kolory, snieg...az chcialo by sie tam byc.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Parę razy pokazywałeś to miejsce, ale za każdym razem inaczej więc trudno o nudę. Tym razem też tak jest, po prostu odpowiednia miejscówka w odpowiednich rękach.![]()
LED ZEPPELIN
Bardzo mi się podoba! Niesamowite miejsce. Uwielbiam fotografie tego typu![]()
...szlifiernia magii słów i ognia.
super fotka może trochę bym bardziej nieba wypuściła bo na pierwszym planie mało się dzieje. Ale bez urazy moja wizja![]()
a ...takie tam co nie co pod FX
Skontaktuj się z nami