Ale teraz to o co Ci chodzi?
Szukaj
O to, że sygnał analogowy stereo przesyła się kablem 3-żyłowym, a nie 2-żyłowym. Coaxial jest 2-żyłowy. Więc to mi się nie zgadza.
Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10
Ale na naszym forum było napisane o sygnale analogowym.
Dopóki nie miałem TV z USB, to używałem WD HD Player i Seagate FreeAgent Theater +. Testowałem też jakiegoś taniego NetGeara. W żadnym nie było problemu z wyprowadzeniem dźwięku po HDMI lub SPDIF. Ale tylko Seagate miał coaxial. Bardzo fajne urządzenie.
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Sorki za zamieszanie, ale jakiś błąd mnie się czepił... Macie rację, to sygnał cyfrowy stereo.
Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10
Skontaktuj się z nami