Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: HD player jaki?

  1. #11
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Ale teraz to o co Ci chodzi?

  2. #12

    Domyślnie

    O to, że sygnał analogowy stereo przesyła się kablem 3-żyłowym, a nie 2-żyłowym. Coaxial jest 2-żyłowy. Więc to mi się nie zgadza.
    Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    czytam teraz to, co sam napisałem, a wziąłem to stąd: http://forum.android.com.pl/f346/hom...18/index3.html

    Przecież jak można przesyłać sygnał analogowy w stereo kablem 2-żyłowym, bo właśnie takim kablem jest coaxial...
    Cytując owe forum:
    Mam amplituner Sony z dekoderami DTS i DD i wykrywa na wejściu zwykły sygnał PCM 48kHz stereo
    Gdzie tu masz o analogu? PCM to nieskompresowany sygnał cyfrowy.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  4. #14
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 037

    Domyślnie

    Ja jednak przerzuciłem sie na BR LG660. U mnie dodatkowo ten overmax miał jakieś problemy z dźwiękiem. Co chwile mi zrywał sygnał. Odesłałem do sprzedawcy.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez black70 Zobacz posta
    Też zacząłem interesować się OVERMAX MEDIA HOMEBOX. Okazuje się, że przez wyjście coaxial nie przekazuje sygnału cyfrowego Dolby Digital (nie mówiąc nawet o 5.1), tylko zwykły sygnał analogowy stereo PCM 48kHz. Szkoda, bo to wg mnie dyskwalifikuje urządzenie na dzień dobry.
    Cytat Zamieszczone przez costi Zobacz posta
    Cytując owe forum:

    Gdzie tu masz o analogu? PCM to nieskompresowany sygnał cyfrowy.
    Ale na naszym forum było napisane o sygnale analogowym.

    Dopóki nie miałem TV z USB, to używałem WD HD Player i Seagate FreeAgent Theater +. Testowałem też jakiegoś taniego NetGeara. W żadnym nie było problemu z wyprowadzeniem dźwięku po HDMI lub SPDIF. Ale tylko Seagate miał coaxial. Bardzo fajne urządzenie.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #16

    Domyślnie

    Sorki za zamieszanie, ale jakiś błąd mnie się czepił... Macie rację, to sygnał cyfrowy stereo.
    Z6II | N 14-30 | T 28-75 | S 8 + FTZ + Nodal Ninja R10

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •