Witam serdecznie po ostatnim niepowodzeniu z moim odtwarzaczem DVD Ferguson http://www.ferguson-digital.eu/pl/od...-d-880-hx.html przy pomocy którego nie mogę odtworzyc AVI MPEG 4 SP 1080p, 720p ani MPEG-4 H264 1080p, 720p postanowiłem dokupić "plejera" no i wstępnie padło na Goclever Odtwarzacz multimedialny Cineo 100. Może ktoś jest użytkownikiem tego cuda. Głownie chcialbym to ustrojstwo wykorzystac do pokazu slajdów z ProShowP jakiś film i takie tam. Za cenne uwagi serdecznie dziękuję
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami