Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Alpejski kwadrat

    Zapraszam na alpejski kwadrat








  2. #2

    Domyślnie

    Pierwszy plan troszkę bym widział w większym kontraście, poza tym jest świetnie!
    Pozdrawiam! =]

  3. #3

    Domyślnie

    Interesujące również skłaniałbym się do większego kontrastu w dolnej części kadru, natomiast niebo troszkę mniej dramatycznie bym widział
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie kwadrat niezasadny - zdecydowanie bardziej bym wolał w formacie 3:2 z przewagą dołu i gór
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2009
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Posty
    162

    Domyślnie

    Bardzo fajna fotografia, taka klasyczna i dziewięciostrefowa chciałoby się powiedzieć
    Dla mnie z kontrastem na dole wszystko ok, kwadrat też mi absolutnie nie przeszkadza.
    I jak to fajnie w końcu zobaczyć w "Krajobrazie" coś nie landrynkowatego.

    Pozdrawiam
    "Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Majchrzak Zobacz posta
    (...) bym widział w większym kontraście(...)
    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    (...)niebo troszkę mniej dramatycznie bym widział
    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    (...) zdecydowanie bardziej bym wolał w formacie 3:2 z przewagą dołu i gór
    A w kolorze nie masz?

    Super zdjęcie.

  7. #7

    Domyślnie

    według mnie też kwadrat bezsensu - spłaszczył góry i wyszedł pstryk ze stacji benzynowej na trasie

  8. #8

    Domyślnie

    Niebo może i fajne, jednak przycięcie kadru do klasycznego poziomego formatu kosztem nieba daje focie kopa.
    Kompozycja wtedy ulega diametralnej poprawie.
    Do tego faktycznie trochę bardziej agresywna obróbka miejscami i jawi nam się bardzo ciekawa odsłona .

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Majchrzak Zobacz posta
    Pierwszy plan troszkę bym widział w większym kontraście, poza tym jest świetnie!
    Pozdrawiam! =]
    Racja, słuszna uwaga o pierwszym planie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Interesujące również skłaniałbym się do większego kontrastu w dolnej części kadru, natomiast niebo troszkę mniej dramatycznie bym widział
    Ale mnie zawsze ciąnie do dramatycznego nieba i co mam zrobić

    Cytat Zamieszczone przez Bartekkw Zobacz posta
    Jak dla mnie kwadrat niezasadny - zdecydowanie bardziej bym wolał w formacie 3:2 z przewagą dołu i gór
    3:2 było początkowo tylko, że góry sie kończą zaraz za wykadrowanym fragmentem...

    Cytat Zamieszczone przez sprychu Zobacz posta
    Bardzo fajna fotografia, taka klasyczna i dziewięciostrefowa chciałoby się powiedzieć
    Dla mnie z kontrastem na dole wszystko ok, kwadrat też mi absolutnie nie przeszkadza.
    I jak to fajnie w końcu zobaczyć w "Krajobrazie" coś nie landrynkowatego.

    Pozdrawiam
    Dzięki

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    A w kolorze nie masz?

    Super zdjęcie.
    Hehe W kolorze, z ramką i stereo a jak

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Niebo może i fajne, jednak przycięcie kadru do klasycznego poziomego formatu kosztem nieba daje focie kopa.
    Kompozycja wtedy ulega diametralnej poprawie.
    Do tego faktycznie trochę bardziej agresywna obróbka miejscami i jawi nam się bardzo ciekawa odsłona .
    Fakt, przycięcie nieba nie jest złe. Niestety jest to już crop cropa.
    Dzięki temu zdjęciu już trochę inaczej patrzę na potencjalne kadry.
    Wielkie dzięki za uwagi

  10. #10

    Domyślnie

    W kwadracie podoba mi się, chmury uzasadniają.
    Przy takim niebie też wolę bardziej wyrazisty 1 plan.
    Całość b. mi się podoba.
    Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •