Zapraszam na alpejski kwadrat
Szukaj
Zapraszam na alpejski kwadrat
Pierwszy plan troszkę bym widział w większym kontraście, poza tym jest świetnie!
Pozdrawiam! =]
Interesującerównież skłaniałbym się do większego kontrastu w dolnej części kadru, natomiast niebo troszkę mniej dramatycznie bym widział
![]()
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Jak dla mnie kwadrat niezasadny - zdecydowanie bardziej bym wolał w formacie 3:2 z przewagą dołu i gór
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Bardzo fajna fotografia, taka klasyczna i dziewięciostrefowa chciałoby się powiedzieć
Dla mnie z kontrastem na dole wszystko ok, kwadrat też mi absolutnie nie przeszkadza.
I jak to fajnie w końcu zobaczyć w "Krajobrazie" coś nie landrynkowatego.
Pozdrawiam
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
według mnie też kwadrat bezsensu - spłaszczył góry i wyszedł pstryk ze stacji benzynowej na trasie
Niebo może i fajne, jednak przycięcie kadru do klasycznego poziomego formatu kosztem nieba daje focie kopa.
Kompozycja wtedy ulega diametralnej poprawie.
Do tego faktycznie trochę bardziej agresywna obróbka miejscami i jawi nam się bardzo ciekawa odsłona.
Racja, słuszna uwaga o pierwszym planie
Ale mnie zawsze ciąnie do dramatycznego nieba i co mam zrobić
3:2 było początkowo tylko, że góry sie kończą zaraz za wykadrowanym fragmentem...
Dzięki
HeheW kolorze, z ramką i stereo a jak
Fakt, przycięcie nieba nie jest złe. Niestety jest to już crop cropa.
Dzięki temu zdjęciu już trochę inaczej patrzę na potencjalne kadry.
Wielkie dzięki za uwagi![]()
W kwadracie podoba mi się, chmury uzasadniają.
Przy takim niebie też wolę bardziej wyrazisty 1 plan.
Całość b. mi się podoba.
Umysł ludzki jest jak spadochron, użyteczny jest tylko wtedy gdy jest otwarty.
Skontaktuj się z nami