Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Jesiennie.

  1. #11

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez geralttt Zobacz posta
    To tym 70-300 vr Pawle?

    Wyśmienity kolor i fakturka... Podobuje mi się tyż obróbka... Klasa...
    No akurat tu całkiem inny zestaw D-300 + N 80-200 AF-S
    Cytat Zamieszczone przez WojtehP Zobacz posta
    dobre ziomal ...


    Pozdrawiam
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  3. #13

    Domyślnie

    Bardzo ładne zdjęcie - następnym razem weź ze sobą wysoką drabinę co by odciąć się od nieba

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertSoul Zobacz posta
    Bardzo ładne zdjęcie - następnym razem weź ze sobą wysoką drabinę co by odciąć się od nieba
    Stałem w najwyższym możliwym miejscu.

    Gdyby była tam ładowarka JCB włąściciela na pewno byłbym wyżej
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pablo 77 Zobacz posta
    Stałem w najwyższym możliwym miejscu.

    Gdyby była tam ładowarka JCB włąściciela na pewno byłbym wyżej
    No właśnie, są takie miejsca, że taki sprzęcior oddałby nieocenione usługi, to jest właśnie jedno z nich. Poza tym gra muzyka.
    LED ZEPPELIN

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    No właśnie, są takie miejsca, że taki sprzęcior oddałby nieocenione usługi, to jest właśnie jedno z nich. Poza tym gra muzyka.
    Oj Andrzeju ja chyba sobie kupię taką no oczywiście na pilota bo tak to bym musiał operatora zatrudnić aby mnie wnióśł na górę
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  7. #17

    Domyślnie

    Najs, jak obraz

  8. #18

    Domyślnie

    Pięknie ze światłem i kolorami. Przeszkadza mi trochę zetknięcie czubka drzewa z horyzontem.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pablo 77 Zobacz posta
    Oj Andrzeju ja chyba sobie kupię taką no oczywiście na pilota bo tak to bym musiał operatora zatrudnić aby mnie wnióśł na górę
    Widzę tu wóz strażacki z kilkudziesięciometrową drabiną... Ale byś zaszalał!
    LED ZEPPELIN

  10. #20

    Domyślnie

    Pięknie uderza ta fotka w moje gusta
    Cacy jest po całości. Pozdrawiam
    Fuji X100s | Nikon D600 | Nikon F80 | N 20/2.8 | N 50/1.4 | N 24-70/2.8 | N 70-300VR | S 12-24 II | SB 910 | SB 600 | Stealth reporter 550 | Dakine Sequence

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •