dobre ziomal ...
Szukaj
dobre ziomal ...
Bardzo ładne zdjęcie- następnym razem weź ze sobą wysoką drabinę co by odciąć się od nieba
![]()
Najs, jak obraz![]()
Pięknie ze światłem i kolorami. Przeszkadza mi trochę zetknięcie czubka drzewa z horyzontem.
Pięknie uderza ta fotka w moje gusta
Cacy jest po całości. Pozdrawiam
Fuji X100s | Nikon D600 | Nikon F80 | N 20/2.8 | N 50/1.4 | N 24-70/2.8 | N 70-300VR | S 12-24 II | SB 910 | SB 600 | Stealth reporter 550 | Dakine Sequence
Skontaktuj się z nami