Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Olympus Pen Mini E-PM2

    Canony PS, Panasonic FZ28, Olympusy E420, E450 + ZD14-54II, Nikon D5000 + 18-105, 35/1,8 + SB-400, powrót na Olimp, PEN E-PL2, E-PL3 + 14-42 + 40-150 + Lumix 20/1.7 + Oly 45/1.8 + FL-36R i teraz E-PL5+12-50+20/1.7+45/1.8+40-150

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ukrywam, że bardzo mnie się ta seria Penów podoba. Zaraz za Fuji X

  3. #3

    Domyślnie

    jeśli jakość zdjęć będzie na poziomie om-d, to razem z e-pl5 będzie to killer nexów
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    jeśli jakość zdjęć będzie na poziomie om-d, to razem z e-pl5 będzie to killer nexów
    Om-d daje przyzwoity obrazek, ale żeby to od razu był killer nexów...

  5. #5

    Domyślnie

    patrząc zdroworozsądkowo, jakość obrazka na tym samym poziomie, a może nawet i lepiej, lepszy af, duuużo więcej szkieł w przyzwoitych cenach.
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    patrząc zdroworozsądkowo, jakość obrazka na tym samym poziomie, a może nawet i lepiej, lepszy af, duuużo więcej szkieł w przyzwoitych cenach.
    Hmm.

    Różne są granice tolerancji.

    Niemniej miło powitać już drugi przyzwoity aparat dla u43. Chyba jakiś trzeci też wypuścili, nie?

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    jeśli jakość zdjęć będzie na poziomie om-d, to razem z e-pl5 będzie to killer nexów
    czyżby wprowadzili peaking?
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
    D750+Z5+Zfc

  8. #8

    Domyślnie

    po co jak jest wystarczająco dużo obiektywów systemowych?
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    po co jak jest wystarczająco dużo obiektywów systemowych?
    Oj już dużo...dla każdego coś miłego
    Canony PS, Panasonic FZ28, Olympusy E420, E450 + ZD14-54II, Nikon D5000 + 18-105, 35/1,8 + SB-400, powrót na Olimp, PEN E-PL2, E-PL3 + 14-42 + 40-150 + Lumix 20/1.7 + Oly 45/1.8 + FL-36R i teraz E-PL5+12-50+20/1.7+45/1.8+40-150

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downandout Zobacz posta
    po co jak jest wystarczająco dużo obiektywów systemowych?
    Ano po to by ułatwić życie tym dla których AF nie jest idealnym rozwiązaniem. I nie chodzi tutaj wyłącznie o użycie z niesystemowymi ale wogóle o szybką obsługe w MF.
    Świat jest pełen niezwykle ostrych, technicznie doskonałych lecz g#wno wartych zdjęć
    D750+Z5+Zfc

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •