Nowa wersja Pena Mini E-PM2 http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...mpus-pen-e-pm2
Szukaj
Nowa wersja Pena Mini E-PM2 http://www.fotopolis.pl/index.php?n=...mpus-pen-e-pm2
Canony PS, Panasonic FZ28, Olympusy E420, E450 + ZD14-54II, Nikon D5000 + 18-105, 35/1,8 + SB-400, powrót na Olimp, PEN E-PL2, E-PL3 + 14-42 + 40-150 + Lumix 20/1.7 + Oly 45/1.8 + FL-36R i teraz E-PL5+12-50+20/1.7+45/1.8+40-150
Nie ukrywam, że bardzo mnie się ta seria Penów podoba. Zaraz za Fuji X
jeśli jakość zdjęć będzie na poziomie om-d, to razem z e-pl5 będzie to killer nexów![]()
patrząc zdroworozsądkowo, jakość obrazka na tym samym poziomie, a może nawet i lepiej, lepszy af, duuużo więcej szkieł w przyzwoitych cenach.
po co jak jest wystarczająco dużo obiektywów systemowych?
Skontaktuj się z nami