Szukaj
Też bardziej poziom się widzi. Artur chyba ma rację-sto kilkadziesiąt kilo przy takiej ilości szczegółów to trochę mało, żeby dobrze to wyglądało. Najlepiej to widać na rzeczonym poziomie w PD-tam jakość szczególnie cierpi.
Oczywiście LD miałem na myśli w poprzednim poście a nie PD
Canonierzy Ci pecha przynieślia co do zdjęcia to za kolegami - poziom lepiej się prezentuje, ale jak nie masz daleko to wybierz się tam jak będą mgły
![]()
pozdrawiam, Łukasz
Za przedmówcami, wersja nr 2 zdecydowanie lepsza - mógłbyś mocno zwiększyć kontrast, żeby uwydatnić mgłę.
Pozdrawiam Mirek
Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą
Ostry już tak temat przećwiczył że ciężko wpaść w zachwyt.....
Jak już miałbym wybierać to chyba 2-ka
K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
http://bartekkw.deviantart.com/
"Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams
Skontaktuj się z nami