Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marszull Zobacz posta
    powalilo ich na maksa, sami sobie robia czarny PR
    Na pewno mają*w tym jakiś*zafajdany interes, bo robią to nagminnie.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Na pewno mają*w tym jakiś*zafajdany interes, bo robią to nagminnie.
    stare powiedzenie VIP, "nie ważne jak o nas mówią, ważne aby mówili" - czyli to jak by się na to nie patrzeć forma reklamy
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  3. #3

    Domyślnie

    No cóż, marketingowcy i kancelaria prawna obsługująca Apple, co jakiś czas musi udowadniać swoim mocodawcom, że do czegoś są potrzebni i warci są każdych pieniędzy.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    No cóż, marketingowcy i kancelaria prawna obsługująca Apple, co jakiś czas musi udowadniać swoim mocodawcom, że do czegoś są potrzebni i warci są każdych pieniędzy.
    Toż to chyba właśnie o to chodzi...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Majek Zobacz posta
    Toż to chyba właśnie o to chodzi...
    To początek końca tej firmy. Nie zapomnijcie za rok sprzedać akcji jeśli posiadacie, bo rozdęta bańka jaką jest ta firma pęknie.

  6. #6
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Władca Pixeli Zobacz posta
    Boskie.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez freefly Zobacz posta
    No cóż, marketingowcy i kancelaria prawna obsługująca Apple, co jakiś czas musi udowadniać swoim mocodawcom, że do czegoś są potrzebni i warci są każdych pieniędzy.
    Lubię to.

    Świetne podsumowanie roszczeń tej firmy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •