Szukaj
Na 1 świetny klimat Rychu uchwyciłeś, bardzo mi się podoba.
Jedynka bardzo klimatyczne i bardzo mi sie podoba.
NIKON Deczysta
www.slowikfoto.pl
,,Czarna nie owca" - bomba ! UJĘCIE !!! Obróbka nooo - fatalna ;-(( Szumy to nie problem. Nie musisz uciekać w jasność kosztem koloru i szczegółu przy zachowaniu miękkości fotografii.
Wybieram 1Moim zdaniem najlepsze
![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
no bardzo ładnie...
wybiorę 1 i 3
ja wiem , że do bardzo ładnych to jeszcze trochę brakuję i że obróbka leży
ale radość bycia i robienia nawet takich zdjęć jest większa od wstydu pokazania![]()
Skontaktuj się z nami