Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Czaple nr 2

  1. #11

    Domyślnie

    Trudno coś radzić gdy nie widziało się nefa. We mgle problemem jest kontrast, który chyba tu ciągnąłeś i stąd wyszedł szum.
    Generalnie obróbka takich zdjęć to problem.
    2 nie podoba mi się, ciasno, centralnie i ten nieciekawy dół.
    Jedynka moim zdaniem świetna, no może brak ostrości na środkowej czapli, ale kadr, moment, odbicia i mgła "robią to zdjęcie".
    3 Bociana widziałbym jednak ostrego, za długi czas migawki, należało podnieść iso.
    Masz rację, brak troszkę konstruktywnej krytyki w tym dziale
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez evilseed Zobacz posta
    Trudno coś radzić gdy nie widziało się nefa. We mgle problemem jest kontrast, który chyba tu ciągnąłeś i stąd wyszedł szum.
    Generalnie obróbka takich zdjęć to problem.
    2 nie podoba mi się, ciasno, centralnie i ten nieciekawy dół.
    Jedynka moim zdaniem świetna, no może brak ostrości na środkowej czapli, ale kadr, moment, odbicia i mgła "robią to zdjęcie".
    3 Bociana widziałbym jednak ostrego, za długi czas migawki, należało podnieść iso.
    Masz rację, brak troszkę konstruktywnej krytyki w tym dziale
    dzięki , na Ciebie zawsze można liczyć

    tak mgła zdecydowanie dała czad , miałem wcześniej autoiso - ale odpuściłem jak zobaczyłem , że jedziemy na 3200 - walczyłem w całości na M - wyszło tak jak wyszło - czasem warto zaryzykować , czasem nie

    ale tak to już z ptakami jest - ulotne anioły

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez evilseed Zobacz posta
    Wybieram 1 Moim zdaniem najlepsze
    całkowicie się z tym zgadzam
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •