Trudno coś radzić gdy nie widziało się nefa. We mgle problemem jest kontrast, który chyba tu ciągnąłeś i stąd wyszedł szum.
Generalnie obróbka takich zdjęć to problem.
2 nie podoba mi się, ciasno, centralnie i ten nieciekawy dół.
Jedynka moim zdaniem świetna, no może brak ostrości na środkowej czapli, ale kadr, moment, odbicia i mgła "robią to zdjęcie".
3 Bociana widziałbym jednak ostrego, za długi czas migawki, należało podnieść iso.
Masz rację, brak troszkę konstruktywnej krytyki w tym dziale![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami