Nie znalazlem takiego watku tutaj, wiec postanowialem go zalozyc.
Nie wiem jak sie odnisicie do Paraolimiady ale u mnie startujacy tam sportowcy maja wiekszy szacunek niz ci z olimiady. Poza tym, spot reklamowy http://www.youtube.com/watch?v=Ao5JOwlovE0 wrecz wcisnal mnie w fotel.
Niestety nie udalo mi sie dostac biletow, a mialem ochote isc na koszykowke lub rugby.
Pozdrawiam
KL
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami