Szukaj
To ONI są prawdziwymi sportowcami. Dla takiego człowieka wysiłek jest podwójny. Nie oglądałem olimpiady, ale mam szacunek dla sportowców którzy naprawdę dążą do celu. Chwał im i tyle. Oby w pełni "zdrowi" potrafili mieć taki zapał do walki, będzie dobrze. No chyba że nasz wspaniały rząd wymyśli coś, że nie będzie warto............
szkoda ze euro2012 nie mialo swojego para-odpowiednika, nasi mieliby wtedy szanse na wyjscie z grupy
Skontaktuj się z nami