Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Paraolimpiada

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nowart Zobacz posta
    Z Korwinem zgadza się więcej ludzi niż niejednemu się wydaje. Po prostu mówi głośno to, o czym wielu myśli ale boi się wychylić. I nic w tym dziwnego, przecież dziś trzeba być wiecznie uśmiechniętym, miłującym każdego dookoła chrześcijaninem ...
    Tak na marginesie.
    Fundacja Indywidualnego Kształcenia powołana przez Korwina-Mikke w 2007 roku aby pomagać w rozwoju intelektualnym wszystkim upośledzonym fizycznie.

  2. #22

    Domyślnie

    To ONI są prawdziwymi sportowcami. Dla takiego człowieka wysiłek jest podwójny. Nie oglądałem olimpiady, ale mam szacunek dla sportowców którzy naprawdę dążą do celu. Chwał im i tyle. Oby w pełni "zdrowi" potrafili mieć taki zapał do walki, będzie dobrze. No chyba że nasz wspaniały rząd wymyśli coś, że nie będzie warto............

  3. #23

    Domyślnie

    szkoda ze euro2012 nie mialo swojego para-odpowiednika, nasi mieliby wtedy szanse na wyjscie z grupy

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •