Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Paraolimpiada

  1. #1

    Domyślnie Paraolimpiada

    Nie znalazlem takiego watku tutaj, wiec postanowialem go zalozyc.

    Nie wiem jak sie odnisicie do Paraolimiady ale u mnie startujacy tam sportowcy maja wiekszy szacunek niz ci z olimiady. Poza tym, spot reklamowy http://www.youtube.com/watch?v=Ao5JOwlovE0 wrecz wcisnal mnie w fotel.

    Niestety nie udalo mi sie dostac biletow, a mialem ochote isc na koszykowke lub rugby.

    Pozdrawiam
    KL
    Ostatnio edytowane przez gALL ; 06-09-2012 o 22:12

  2. #2

    Domyślnie

    Niestety ale w Polszy klip jest zablokowany

  3. #3

    Domyślnie

    Wpisz w tube: Meet The Super Humans, GB's Paralympic Team

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2012
    Miasto
    Kraków, Poland
    Posty
    18

    Domyślnie

    U mnie w klubie sportowym, Grappling Kraków(pozdrawiam jakby ktoś czytał ) jest kolega, który jest niewidomy i muszę przyznać, że jeśli mam chwile zwątpienia, patrzę na niego... widząc jego zapał, pasję, chęć pokonania własnych słabości...
    Takich sportowców należy podziwiać! Oni nas powinni motywować!

  5. #5

    Domyślnie

    że jak ? Ze niby z Korwinem się nie zgadzacie ??

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    że jak ? Ze niby z Korwinem się nie zgadzacie ??
    Mój kolega, który przez kilka lat uprawiał szermierkę na wózku (paraliż nóg po wypadku), też ma taki pogląd co najmniej od 8 lat. Znaczy się odkąd go poznałem. Bardziej naśmiewał się jedynie z osób uprawiających taniec towarzyski na wózkach.

  7. #7

    Domyślnie

    @freefly;

    Nie znam Twojego Kolegi więc strzelam po omacku - biorę jego stanowisko jako dość wyrafinowaną formę ironii, tzw. 'podwójna podpucha'
    Natomiast Naczelny Radykał V-tej RP... huh, w tym wypadku mi szkoda słów..

    Co do materiału z pierwszego posta - szacuneczek.

    pozdr.
    ...tu był link do mojej galerii, bo przecież chodzi o fotografię, huh?

  8. #8
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    Nie wiem jak sie odnisicie do Paraolimiady ale u mnie startujacy tam sportowcy maja wiekszy szacunek niz ci z olimiady.
    Są wielcy. Mają więcej złotych medali niż tamci w ogóle zdobyli Bardzo kibicowałem Partyce żeby zdobyła trzecie złoto
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  9. #9

    Domyślnie

    Ech tego juz nie rozumiem, kulawego polskiego sportu dla sprawnych i swietnych wynikow ludzi, ktorzy nie maja w zyciu latwo.

    W UK paraolimpilczycy sa takimi samymi bohaterami jak olimpijczycy, gazety poswiecaja im cale strony zwiazane ze sportem. A u nas mamy Korwina.

  10. #10

    Domyślnie

    Cos pięknego: http://www.tvn24.pl/nie-chcialy-meda...,275667,s.html
    To jest własnie zwyciestwo nad wlasnymi slabosciami.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •