witam
w najblizsza sobote bede fotografowal komunie w toruniu w kosciele NMP. kiedys juz focilem komunie ale mimo wszystko prosilbym o jakies wskazowki, na co zwrocic uwage, jakie ustawienia aparatu. w tym kosciele jeszcze nie bylem i nie wiem jak jest w srodku, byl ktos? widzial cos?:P niech napisze:P na dzien dzisiejszy posiadam tylko kita a reszta to szkla powyzej 135mm, nie wiem czy cos zdzialam robiac kitem czy kupic 50/1.8 na szybko...?
nie mam upowazniejnia z kurii na fotografowanie w kosciele i mysle ze wystarczy jak pojde przed komunia i porozmowiam z nim chwile?! i zeby nie bylo ze bez doswiadczenia zabiera sie dzieciak za komunia, wiec mowie ze bede fotografowal moja najmlodsza kuzynke ...
prosze o wszelkiego rodzaju porady
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami