Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Wilga

  1. #11

    Domyślnie

    Kiedys napisalem na forum ze wszystko juz bylo tylko nie wilga
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  2. #12

    Domyślnie

    Kapitalna modelka i świetne zdjęcia!!

  3. #13

    Domyślnie

    Dla mnie osobiście zdecydowanie wyróżnia się 2, piękna praca
    Pozostałe minimalnie dla mnie za ciasne ale i tak zazdroszczę
    Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez evilseed Zobacz posta
    Dla mnie osobiście zdecydowanie wyróżnia się 2, piękna praca
    Pozostałe minimalnie dla mnie za ciasne ale i tak zazdroszczę
    Zdecydowanie 2 się wyróżnia - zabrakło trochę szerszych kadrów i wilg na ,,dolocie" jeżeli są tak nisko - niestety u mnie gniazdują powyżej 10m, ale nie mniej set bardzo dobry
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Gratuluję gatunku, oraz obcowania z tymi pięknymi ptakami. Wybieram 3.
    D7100, N 300/f4 + TC14
    http://www.januszszyma.com/

  6. #16

    Domyślnie

    W niedziele po raz pierwszy od X czasu, spotkalem wilge na wys - 1-2m, cos pieknego, szkoda ze 50m odemnie, ale coz Co zobaczylem to moje.
    U mnie tez pelno wilg, ale to trudny temat i na poczekam na dogodne "gniazdo".

  7. #17

    Domyślnie

    Gratuluję wilgi zacny model. Pozdrawiam
    http://www.henrykkoscielny.pl/najnowsze.php5
    D750, D300s, ob. 300/2,8 i parę gratów

  8. #18

    Domyślnie

    Nie będę oryginalny - 2 moim zdaniem się najlepiej prezentuje.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  9. #19

    Domyślnie

    Piękny ptak.
    Ja wybiorę 2 i 4

  10. #20

    Domyślnie

    ja tym razem wybieram....


    .... WSZYSTKIE!
    super pokazane, każde ze zdjęć jest ok
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •