Kiedys napisalem na forum ze wszystko juz bylo tylko nie wilga![]()
Szukaj
Kiedys napisalem na forum ze wszystko juz bylo tylko nie wilga![]()
D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE
Kapitalna modelka i świetne zdjęcia!!
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Dla mnie osobiście zdecydowanie wyróżnia się 2, piękna praca
Pozostałe minimalnie dla mnie za ciasne ale i tak zazdroszczę![]()
Jest 10 rodzajów ludzi, ci co rozumieją arytmetykę binarną i ci co jej nie rozumieją.
Gratuluję gatunku, oraz obcowania z tymi pięknymi ptakami. Wybieram 3.
D7100, N 300/f4 + TC14
http://www.januszszyma.com/
W niedziele po raz pierwszy od X czasu, spotkalem wilge na wys - 1-2m, cos pieknego, szkoda ze 50m odemnie, ale cozCo zobaczylem to moje.
U mnie tez pelno wilg, ale to trudny temat i na poczekam na dogodne "gniazdo".
Gratuluję wilgi zacny model. Pozdrawiam
http://www.henrykkoscielny.pl/najnowsze.php5
D750, D300s, ob. 300/2,8 i parę gratów
Nie będę oryginalny - 2 moim zdaniem się najlepiej prezentuje.
| D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
Pozdrawiam Mateusz Cofta
Piękny ptak.
Ja wybiorę 2 i 4
ja tym razem wybieram....
.... WSZYSTKIE!
super pokazane, każde ze zdjęć jest ok![]()
Put some fun between your legs
-ride a horse
Skontaktuj się z nami