Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Kilka plenerowych..

    Witam.
    Poniżej przedstawiam Wam kilka zdjęć z pleneru warszawskiego wykonanego całkiem niedawno.
    Wszelkie opinie mile widziane


  2. #2

    Domyślnie

    Piątka taka bardzo na czasie Szkoda, że to logo w prawym dolnym rogu się całe nie zmieściło. Można było w sumie cały plener zrobić pt. "Euro 2012". Myślę, że byłoby fajnie powspominać za parę lat.
    D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.

    http://www.warszawa-fotograf.pl/

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    raczej przeciętnie i bez szału
    D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560

  5. #5

    Domyślnie

    5 i 8 - "nawet, nawet". A Narodowy poza GO wyszedł świetnie!

  6. #6

    Domyślnie

    pstryk pstryk, takie każdy może
    Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    pstryk pstryk, takie każdy może
    dokładnie
    niestety może pomysł była ale realizacja marna
    należałoby też dodać postprocesem pazura

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez genghiskhan Zobacz posta
    pstryk pstryk, takie każdy może
    ...śpiewać też każdy może. Jeden lepiej, drugi gorzej
    Klasyk. Ładna pamiątka. Jeżeli o to chodziło - to OK. Czysto, zgrabnie, sympatycznie. Z pewnością spodoba się młodszym i starszym.
    Chociaż można by oczekiwać na bardziej zdecydowane pokazanie święta "tej" właśnie pary.
    Tutaj jest... podpis

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •