Szukaj
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
Piątka taka bardzo na czasieSzkoda, że to logo w prawym dolnym rogu się całe nie zmieściło. Można było w sumie cały plener zrobić pt. "Euro 2012". Myślę, że byłoby fajnie powspominać za parę lat.
D750, N50/1.8G, N35/2.0D, N70-200 VRII, SB-900 /.................... Sony A7II, S28/2.0, Zeiss 55/1.8, Helios 44 ....................... / EIZO CS240.
http://www.warszawa-fotograf.pl/
mówisz i masz
Taki tam byle jaki amator fotografii ?
Stowarzyszenie dla pacjentów z chorobami kardiologicznymi - Serce na Banacha
raczej przeciętnie i bez szału
D4s/D3s/D800/S35 1,4HSM /N50mm 1,8G/N85 1,8G/N 70-200mm 2,8 VRII/S8mm f3,5/Sb910/Sb910/YN560
5 i 8 - "nawet, nawet". A Narodowy poza GO wyszedł świetnie!
pstryk pstryk, takie każdy może
Z6, Z6II, 35 ART, 50Z 1.8, 85 1.4G
...śpiewać też każdy może. Jeden lepiej, drugi gorzej
Klasyk. Ładna pamiątka. Jeżeli o to chodziło - to OK. Czysto, zgrabnie, sympatycznie. Z pewnością spodoba się młodszym i starszym.
Chociaż można by oczekiwać na bardziej zdecydowane pokazanie święta "tej" właśnie pary.
Tutaj jest... podpis
Skontaktuj się z nami