Nie wiem czy zauważyliście plagę śmierci wśród sportowców. Dziś zmarł norweski pływak, miał 26 lat. Coraz bardziej jestem za zakazem uprawiania zawodowo sportu. Szprycowanie, przeciążanie organizmu. Organizmy sportowców pracują już na granicy, naturalnie nie da się już więcej wyciągnąć z nich. Tych śmierci będzie coraz więcej. Umierają młode osoby, bo ktoś chce zarobić duże pieniądze.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami