Przewaga CMOS nad CCD jest tylko na wyzszych ISO. Na niskich ISO jest dokladnie odwrotnie. CCD na niskich ISO daje ladniejsze kolorki i subtelniejszy obrazek.
Szukaj
Przewaga CMOS nad CCD jest tylko na wyzszych ISO. Na niskich ISO jest dokladnie odwrotnie. CCD na niskich ISO daje ladniejsze kolorki i subtelniejszy obrazek.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
Skontaktuj się z nami