Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Kompakcik

  1. #1

    Domyślnie Kompakcik

    Mam takiee pytanko do koleżeństwa
    Jako że nie interesuję się kompaktowymi nowinkami a zaszła potrzeba zakupu na ślubny prezencik proszę o poradę.
    Potrzebna maszynka do robienia fotek mała dyskretna . Zakup kontrolowany w kwociw 1500-1700 zeta
    Prosze Was o poradę
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  2. #2

    Domyślnie

    Nex C3 z 18-55, małe 1700 w Fotojokerze.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  3. #3

    Domyślnie

    Czy tym można jakiś filmin nakrecić
    Księżak

    D3s Nikkor 50/1.4, 24-70/2.8, 200 2.0 VR sabinka 900

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez KSIĘŻAK Zobacz posta
    Czy tym można jakiś filmin nakrecić
    Jak najbardziej.

    posiadam plecaczek a w nim kliszaczek, tudzież teczkę a w niej cyfróweczkę | moje 500px

  5. #5

    Domyślnie

    Sam NEX mały.
    Z obiektywem już niestety nie.
    Pytanie co dla przyszłych obdarowanych oznacza słowo "mały"....?
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

  6. #6

    Domyślnie

    Ja od siebie mogę polecić coś z penów : EPM1 z 14-42 lub EPL-3 z 14-42 lub 17/2.8 naprawdę przyzwoity sprzęt za niecałe 2000zł.
    D90|D700|35|85|18-105|70-300|SB-700| |EM-5|12-50|45| |Manfrotto|MBPr 13"|

  7. #7

    Domyślnie

    Przepraszam że nie na temat ale nie chce zakładać nowego wątku.

    Czy moglibyście polecić kompakt do 500-700 PLN brutto ?

    Aparat miałby być dla Żony do pstrykania w sytuacjach gdy nie warto targać ze sobą mojej lustrzanki. Głównie podczas imprez rodzinnych i tych mniej rodzinnych

    dzięki

  8. #8

    Domyślnie

    qba87 - popatrz na ixusy canona.
    że jakby coś - to nic

    rx100 blog

  9. #9

    Domyślnie

    qba87 polecam Ci canon sx130, moja żona jest w nim zakochana, miała najpierw sx120, ale jej cycolubek zmajstrował kompakt bez obiektywu, więc szybko pognałem do sklepu i jako, że nie było sx120 kupiłem sx130, naprawdę fajna maszynka, troszkę większa niż typowe kompakty do kieszeni obcisłych spodni, ale jakość naprawdę zadowalająca, nawet w auto
    pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Byłem dzisiaj w MM w Lublinie pomacać te kompakciki. Nie wątpliwie SX130 zrobił na mnie lepsze wrażenie niż ixusy.

    Mam tylko jedną obawę - ten aparacik ma matryce CCD. Jako że nie mam wieloletniego doświadczenia z foto to nigdy nie używałem niczego z matrycą CCD tylko zawsze CMOS. Słyszałem że jakość z matrycy CCD jest gorsza.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •