Piszac "lustrzanka" - masz na mysli konkretny model D7000?Pobawiłem się ostatnio nexem 7. I powiem tak: gdyby miał lepszy autofocus, to właściwie lustrzanka byłaby zbędna. Pod każdym innym względem (włącznie z ergonomią) dorównuje D7000
A ktos wie jak jest z tym przyciskiem nagrywania, czy duzo on przeszkadza? Bo slyszalam negatywne opinie o tym, ze przeszkadza i mozna niechcacy czasem wcisnac. a tak poza tym, to tez mi sie podoba, bo ma wizjer, w ktorym 5n - brak.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami