Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 58

Wątek: Nex-7...

  1. #31

    Domyślnie

    Jak dla mie różnice są pomijalne (no może z wyjątkiem a77 .
    Jednak przyznaję, iż pozytywnie zaskakuje olek.

  2. #32

    Domyślnie

    A jak myslicie czy nowy Nikon d3200 bedzie robil ladniejsze zdjecia od nex-a7?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  3. #33

    Domyślnie

    to zalezy od tego kto bedzie naciskac na wyzwalacz. Jeden ladnie narysuje olowkiem, drugiemu nex-7777 nie pomoze
    Pozdrawiam, Michał
    __________________________________________________ ________________________________
    ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę


  4. #34

    Domyślnie

    zależy tez co się tam podczepi do tych aparatów..

  5. #35

    Domyślnie

    a ja mysle ze tu wlasnie wyjdzie roznica bezlusterkowce vs lustrzanka, bo wiadomo bezlusterkowce radza sobie o wiele lepiej od starszych lustrzanek, ale teraz bedzie porownanie swiezych nowych modeli i sie okaze co w testach bedzie lepsze, bo po co placic 2x drozej za Nexa, jak mozna miec o polowe tanszego Nikona..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  6. #36

    Domyślnie

    Ja mysle ze nawet ten który wypadnie gorzej, nadal bedzie w pełni akceptowalny pod względem jakosci obrazu. A skoro oba mają akceptowalny poziom jakości to moze lepiej skupić się na innych aspektach takich jak optyka, ergonomia, wymiary czy wygoda obsługi?

    Mam wrazenie ze robi się z tego cyferkologia i oglądanie szumu iso sto tysięcy na powiększeniu 500%

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin Jakubowski Zobacz posta
    Za sześć miesiecy będzie nex 9 i "siódemka" przestanie zdjęcia robić
    Miałem na myśli, iż zobaczę czy za pól roku będę się mógł podpisać pod cytowanym artykułem
    Pozdrawiam
    Paweł

    Moja radosna twórczość

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel92 Zobacz posta
    Miałem na myśli, iż zobaczę czy za pól roku będę się mógł podpisać pod cytowanym artykułem
    Wiem, wiem
    Ale w swojej opinii bedziesz musiał uwzględnic następcę

    Ja w kazdym razie stwierdzam tu i teraz ( po prawie dwóch miesiacach), że jak sony poprawi oprogramowanie aparatu to nex pozostanie moją puszką na dłużej niż ostatnie korpusy ( czyli dłuzej niż dwa lata),bez względu na to czy d3200 i inne aparaty bedą robiył lepsze zdjęcia

    Jak już jestesmy przy d3200 to myśle, że jest oczywiste- i o czym wspominali już koledzy powyżej- iż to jakie zdjęcie zrobi aparat (tzn. Lepsze/gorsze) w największej mierze zależy od tego kto go trzyma. Reszta czynników decydujacych o zakupie to indywidualne potrzeby. Ja np. nabylem nexa bo chcę pobawić sie ze starymi, manualnymi szkłami. A ten aparat znakomicie to ulatwia. Tego komfortu manualnego ostrzenia na dzień dzisiejszy nie da mi zadna puszka "entry lewel dslr", nawet wspomniany d3200.

  9. #39

    Domyślnie

    Ja w kazdym razie stwierdzam tu i teraz ( po prawie dwóch miesiacach), że jak sony poprawi oprogramowanie aparatu to nex pozostanie moją puszką na dłużej niż ostatnie korpusy ( czyli dłuzej niż dwa lata),bez względu na to czy d3200 i inne aparaty bedą robiył lepsze zdjęcia
    a ja rozwazalam decyzje o malym bezlusterkowcu i wyglada na to ze trzeba zaczekac na nastepce nex5n i jesli mialby wbudowany wizjer, ten aparat zjednal by sympatie wielu uzytkownikow, ktorzy potrzebuja malego aparatu na wakacje, nie chcac nosic ze soba lustrzanki, a nex 7 jest w tej chwili za drogi by go uzywac z kitowym obiektywem, chociaz jakby tak nieco stanial mozna bylo by zamiast nex5n wziac 7, bo wiadomo chodzi tez o komfort uzywania go, nex5n to przeciez inna bajka.. mi sie podoba 7, ale nie za ta cene.. 1100 euro, to jednak jest koszt, dlatego nad 5n sie zastanawiam.. tylko wiadomo wizjer, zniecheca, ze go brak.. wiec chyba trzeba czekac, bo inne aparaty mnie tak nie zainteresowaly jak wlasnie Nexy.

    A co do jakosci obrazka, N3200 (z kitowym obiektywem) vs Nex-7, dla mnie lepszy jest Nex zdecydowanie.
    Ostatnio edytowane przez Mekano ; 21-04-2012 o 21:00
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #40

    Domyślnie

    Nex-7 i D3200 może mają tą samą matryce. Obrazki będą pewnie porównywalne w RAWach, jpgi to zależy jak się kto przyłożył do softu Ja póki co zachwycam się moim Panasoniciem G3 i szykuję się do porównania z D90 co może zaowocować decyzją "czy naprawdę potrzebuję lustrzanki?".
    Nic i Panasonic G3

    Micro Four Thirds - moje doświadczenia z Micro 4/3

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •