Nie przesadzalbym, robienie zdjeć tym aparatem naprawdę sprawia frajdę. Tych dosłownie kilka niechcianych filmów nie stanowi zadnego problemu. Co do szumow to powiem tak, mialem d300, d700, ep2, i w przypadku mojej fotografii to co jest w nex 7 absolutnie mi styka. Nie wpatruje sie w 100 % cropy, nie porównuje do innych aparatów, bo wiem, ze to co jest calkowicie mnie satysfakcjonuje. Nie używam też ekstremalnych iso co zapewne ma znaczenie. Dla mnie wazniejsza od szumów jest rozpietość matrycy i ta też mi odpowiada. Posune się do stwierdzenia, ze matryce już od jakiegoś czasu nie ograniczają fotografów.
Oleju na matrycy W moim egzemplarzu tez nie stwierdzilem. powiem wiecej, jest prawie pewne, że przy dużym wolumenie produkcji jakiegokolwiek sprzętu, do sieci trafią historie wadliwych egzemplarzy. Takie mamy czasy. I albo to zaakceptujemy albo zrezygnujemy z zakupów.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami