Niejaki Ken Rockwell ma od dzisiaj obszerny review s5, tutaj: www.kenrockwell.com/fuji/s5.htm
Szukaj
Niejaki Ken Rockwell ma od dzisiaj obszerny review s5, tutaj: www.kenrockwell.com/fuji/s5.htm
kurcze przyznam ze nie czytalem tych dlugich watkow o s5 bo mi sie nie chcialo ale chcialbym spytac sie jaka jest roznica miedzy nim a d200? Jakas taka konkretna
Ostatnio edytowane przez cyrusvirus ; 20-04-2007 o 00:27
TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
Pozdrawiam Piotrek
aha noi juz wiemno, pewnie jeszcze mniej szumi
Tak tylko pytam - w tym sensie ze i tak nie zamierzam nic zmieniac - bo spodziewalem sie szczerze jakiejs wielkiej bomby jak s2/3... a jak sie pojawily pierwsze fotki to widze znajoma gębę
No nic, kupowac i cieszyc sie...
Dobranoc
TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
Pozdrawiam Piotrek
w sumie powiem tak.Jak ktoś ma S 2 lub S 3 to nie warto kupować, ale jeśli o porównanie do nikona D 200 to wybrałbym zdecydowanie Fuji.Mam obie puszki i niestetty d200 leży jako rezerwowy.D200 przy słabym oświetleniu zastanym nie ma szans
Jedyne, co mnie naprawde kusi w S5 to iTTL
moze jeszcze mozliwosc podpinania manualnych szkiel - tych nie mam obecnie, wiec to tylko teoretyczne dywagacje
Trzeba by do niego dokupowac nowa wersje HU3...
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
Ciekawsze jest chyba porownanie S5 vs 5D...
C 5D Mark II / C 40D /C 35mm, C 17-55 IS USM/ C430 EX II/ Lumix GH4 + 35-100
Ostatnio edytowane przez cyrusvirus ; 20-04-2007 o 12:01
TATA ROBI ZDJĘCIA czyli fotoblog młodego taty
Pozdrawiam Piotrek
widze ze kolega samek wciaz trzyma s3pro wswych szlachetnych dloniach![]()
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami