ciągle gada się o niczym - proszę dajcie numer konta - wyśle się pieniądze i już niech się drukują
Szukaj
ciągle gada się o niczym - proszę dajcie numer konta - wyśle się pieniądze i już niech się drukują
Dlaczego Ci co biorą więcej niż 1 mają płacić wielokrotność tych nazwijmy to "napiwków"?
Niby nie dużo ale jak ktoś bierze 6 albumów to nadpłaca około 60 zł - zamiast 9,55 zł.
MicRobot dobrze gada
“When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant
Przepraszam, że się wtrącę, ale, skoro prowadzisz tabelkę w excelu od początku, wklej tu chłopakom kto ile ma przelać i tyle. Wymaga to jedynie zebrania informacji o tym, jak pogrupowana będzie wysyłka do poszczególnych miast, a ułatwi to sprawę o tyle, że sytuacja będzie jednoznaczna zarówno dla Was, jak i dla przedstawiciela drukarni.
Pozdrawiam,
Marcin
podstawowe pytanie - czy dodatkowe składki na gifty są liczone na album czy na człowieka?
W tym cały sęk. Po to podałem wzory jak to obliczyć ale widzę że na forum sporo humanistów
Poza tym nie wszyscy życzą sobie upubliczniać ilości sztuk jakie zamówili. Obowiązuje mnie niepisana tajemnica spowiedzi.
Wg moich obliczeń na człowieka a wg obliczeń drukarni na album![]()
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-03-2012 o 14:17
microbot wyslij rospiske kto ile do yetika - po jego stronie traz pilka...
jak wczesniej pisalem cena za album to 155zl x ilosc albumow + dola na album dla Piotra i album na licytacje + 10 za wysylke jesli dobrze zrozumialem
jesli nie pasuje wam placenie za album do licytacji z ktorej kasa pojdzie na forum ok nie ma tematu zaplace sam to nie jest problem
kwota ostateczna zalezy od ilosci osob ... yetik prosze napisz to najprosciej jak sie da zeby nie bylo nieporozumien
nie chce sie juz mieszac w kwestie finansowe
Skontaktuj się z nami