Close

Strona 115 z 138 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 141 do 1 150 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1141
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    ciągle gada się o niczym - proszę dajcie numer konta - wyśle się pieniądze i już niech się drukują

  2. #1142

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Skąd taka kwota?

    Ja podtrzymuję: 155 zł x ilość + 10 zł (paczka) + 4,70 zł (dla Piotra) + 4,85 zł (dla Konrada)

    Jeżeli ktoś bierze 1 egz. to kwota do przelewu wyniesie 174,55 zł

    Drugi przypadek będzie jeżeli 1 osoba bierze więcej egz. to musi dodać (X-1)*155 zł + 174,55 zł gdzie X to ilość egz.

    Trzeci przypadek będzie jak osoba bierze większą ilość dla grupy osób i potem rozprowadza dalej (np obóz szczeciński, wrocławski, itp.)
    Wtedy należy oczywiście przelać odpowiednie "napiwki" (4,7 + 4,85 razy tyle ile jest osób w grupie)
    wszystko ok tylko rozbijamy cenę na ALBUM i WYSYŁKA - są osoby zainteresowane większa ilością egzemplarzy niż 1.
    w takim razie przyjmuje cenę
    164,55 album
    10,00 przesyłka.

  3. #1143

    Domyślnie

    Dlaczego Ci co biorą więcej niż 1 mają płacić wielokrotność tych nazwijmy to "napiwków"?
    Niby nie dużo ale jak ktoś bierze 6 albumów to nadpłaca około 60 zł - zamiast 9,55 zł.

  4. #1144

    Domyślnie

    MicRobot dobrze gada
    “When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant

  5. #1145

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Dlaczego Ci co biorą więcej niż 1 mają płacić wielokrotność tych nazwijmy to "napiwków"?
    Niby nie dużo ale jak ktoś bierze 6 albumów to nadpłaca około 60 zł - zamiast 9,55 zł.
    Przepraszam, że się wtrącę, ale, skoro prowadzisz tabelkę w excelu od początku, wklej tu chłopakom kto ile ma przelać i tyle. Wymaga to jedynie zebrania informacji o tym, jak pogrupowana będzie wysyłka do poszczególnych miast, a ułatwi to sprawę o tyle, że sytuacja będzie jednoznaczna zarówno dla Was, jak i dla przedstawiciela drukarni.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  6. #1146

    Domyślnie

    podstawowe pytanie - czy dodatkowe składki na gifty są liczone na album czy na człowieka?

  7. #1147

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    Przepraszam, że się wtrącę, ale, skoro prowadzisz tabelkę w excelu od początku, wklej tu chłopakom kto ile ma przelać i tyle. Wymaga to jedynie zebrania informacji o tym, jak pogrupowana będzie wysyłka do poszczególnych miast, a ułatwi to sprawę o tyle, że sytuacja będzie jednoznaczna zarówno dla Was, jak i dla przedstawiciela drukarni.
    W tym cały sęk. Po to podałem wzory jak to obliczyć ale widzę że na forum sporo humanistów
    Poza tym nie wszyscy życzą sobie upubliczniać ilości sztuk jakie zamówili. Obowiązuje mnie niepisana tajemnica spowiedzi.

    Cytat Zamieszczone przez miron19j Zobacz posta
    podstawowe pytanie - czy dodatkowe składki na gifty są liczone na album czy na człowieka?
    Wg moich obliczeń na człowieka a wg obliczeń drukarni na album
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 16-03-2012 o 14:17

  8. #1148

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    W tym cały sęk. Po to podałem wzory jak to obliczyć ale widzę że na forum sporo humanistów
    Poza tym nie wszyscy życzą sobie upubliczniać ilości sztuk jakie zamówili. Obowiązuje mnie niepisana tajemnica spowiedzi.
    Wszystko można załatwić peemkami, tylko przedstawiciel durkarni musiałby dostać pełną tabelę. Ale jest to zawsze jakaś dodatkowa robota dla Ciebie.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  9. #1149

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez microbot Zobacz posta
    Wg moich obliczeń na człowieka a wg obliczeń drukarni na album
    sprawiedliwiej moim zdaniem, będzie na głowę.

  10. #1150
    conik
    Gość

    Domyślnie

    microbot wyslij rospiske kto ile do yetika - po jego stronie traz pilka...

    jak wczesniej pisalem cena za album to 155zl x ilosc albumow + dola na album dla Piotra i album na licytacje + 10 za wysylke jesli dobrze zrozumialem

    jesli nie pasuje wam placenie za album do licytacji z ktorej kasa pojdzie na forum ok nie ma tematu zaplace sam to nie jest problem

    kwota ostateczna zalezy od ilosci osob ... yetik prosze napisz to najprosciej jak sie da zeby nie bylo nieporozumien

    nie chce sie juz mieszac w kwestie finansowe

Strona 115 z 138 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •