Szukaj
To prawda. A wg mnie organizować niczego też nie trzeba. Wystarczy zarezerwować gdzieś stół i niech się sprawy toczą. Proponuję 2 weekendy po potwierdzeniu przez Konrada, że albumy są gotowe do rozdaniaJeśli ktoś da radę, to fajnie. Nieobecnych będziemy wyśmiewać i Nowy nic im nie kupi.
Allah mówi brak kasy ....
Do Warszawy moge dojechać ....
Ostatnio edytowane przez ASAHI ; 12-03-2012 o 13:34 Powód: post pod postem
W ramach przygotowań ... Allah mówi idź piechotą ....
to przy okazji spytaj allaha kiedy i po ile beda te albumy![]()
W poniedziałek ma być więcej informacji.![]()
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
dzieki Allah![]()
Vall-lach![]()
Pursue happiness with diligence
Vall-manach.(tak, dziś mi się nudzi w robocie
)
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
Skontaktuj się z nami