Widze robicie tu drugie AO. Niech mi ktos da znać jak beda jakieś konkrety, bo przebijanie się przez waszą nudę w pracy w poszukawniu ew. informacji o albumie jest meczące :P
Szukaj
Widze robicie tu drugie AO. Niech mi ktos da znać jak beda jakieś konkrety, bo przebijanie się przez waszą nudę w pracy w poszukawniu ew. informacji o albumie jest meczące :P
Völkchlor
a ja dla odmiany kupiłem G1 z Planar T* 45mm f/2
przenieśmy się na AO
czy to nie dzis ma odbyc sie uroczyste odebranie sztuki nr 000000000001 ?
Road to Manila
jest juz wydrukowany i czeka w introligatorni na oprawe....mam nadzieje ze do fajrantu dadza mi znac i bede mogl pojechac i odebrac
A wiesz już coś na temat ceny, czy bedziesz rozmawiał przy odbiorze?
Völkchlor
120zl + VAT (148zl?) przy zamowieniu 30 szt
za tą cenę to ja biorę 4 sztuki
No to teraz trzeba Artura z listą, kto ile zamawia.
Ja w przypadku takiej ceny biorę 2 szt. Jak mi rafulec odpisze, to dam znać ile sztuk on bierze.
Skontaktuj się z nami