Close

Strona 65 z 138 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 641 do 650 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #641
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    Wojteh...Nie zostala wysmiana tylko nie pasowala mi do zawartosci zdjec...


    Traktuje ludzi powaznie na ile oni mnie powaznie traktuja.... amen
    o i to mi się podoba ... rozumiem i szanuję ... nie powiedziałaś tak prędzej ....

    nie rób focha ... jesteś facet z jajami - głowa do góry wpaść z flaszka? - Ty pijesz z flaszki ja colę - układ ??

  2. #642

    Domyślnie

    Powiem szczerze ze strasznie mnie dziwi i zaczyna lekko przerażać to twoje publiczne utyskiwanie na nas i traktowanie jak rozwydrzonych bachorów z piaskownicy. Ma to być jakaś wspolna inicjatywa na luzie, a ty traktujesz to ze śmiertelną powagą i spinasz się jak nie wiem. Slownictwo w twoich uwagach zaczyna lecieć na łeb na szyję...

    Czlowieku daj na luz. Po co te nerwy.

    Przecież to oczywiste ze jak masz 20 osób to nikt ci nie zrobi wszystkiego jak w zegarku i wg planu, a juz na pewno nie wszyscy. Na pewno nikt tego zlośliwie nie robi.
    Völkchlor

  3. #643
    conik
    Gość

    Domyślnie

    Przepraszam nie pisze tego zeby sie ktos poczul urazony

  4. #644
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    ja mam jeszcze jedna uwagę ... nurtuje mnie od soboty ... możecie mnie wykreślić nawet z albumu czy cokolwiek innego - mieliśmy każdy z nas wysłać po 10 zdjęć - wiec rozumiem ze 10 to 10 - jeśli Konrad uznał ze w 10 nie ma koncepcji i zostawia 6 - ok zgadzam się - ale u innych autorów nie powinno być więcej niż 10 - brak demokracji - ok ale zasady ... nie robię zdjęć tak dobrych jak Wy - OK ale chce być potraktowany na równi z wszystkimi ...

    - dobra teraz mnie wykreślajcie ...

    ps. bardzo się cieszyłem z tego albumu - samo robienie zdjęć auto - to super zabawa ale zaczyna przybierać to formę inna niz zakładałem ... miał to byc album dla wszystkich nawet dla tych co nie prezentują się wyjątkowo
    Ostatnio edytowane przez wojteh ; 05-03-2012 o 13:30

  5. #645

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    ja mam jeszcze jedna uwagę ... nurtuje mnie od soboty ... możecie mnie wykreślić nawet z albumu czy cokolwiek innego - mieliśmy każdy z nas wysłać po 10 zdjęć - wiec rozumiem ze 10 to 10 - jeśli Konrad uznał ze w 10 nie ma koncepcji i zostawia 6 - ok zgadzam się - ale u innych autorów nie powinno być więcej niż 10 - brak demokracji - ok ale zasady ... nie robię zdjęć tak dobrych jak Wy - OK ale chce być potraktowany na równi z wszystkimi ...

    - dobra teraz mnie wykreślajcie ...
    Nie marudź. Ja dałem 8, a przydział był 10 - jak ktoś chce 2 sloty które były mi przypisane to - feel free i niech bierze

    I panowie - reset lekki, bo się troszkę bardziej nerwowo robi, a to niepotrzebne.

  6. #646
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    chciałem to powiedzieć i tylko Tyle - nie wnoszę o zmiany w albumie - nie taki mój był cel

    album wg. mnie jest super

  7. #647

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    chciałem to powiedzieć i tylko Tyle - nie wnoszę o zmiany w albumie - nie taki mój był cel

    album wg. mnie jest super
    Wlasnie to robisz bo trzeba cie wywalic listy i poprzesuwać strony :P
    Völkchlor

  8. #648
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    no to sorry ... za kłopot ...

  9. #649

    Domyślnie

    Jak byłem mały i grałem w piłkę z kolegami to tez było 20 minut gry i 2 godziny kłócenia się o zasady..

    Dajcie spokój. Album wygląda dobrze. Nie ma się o co kłócić, strzelać fochów, wykreślać.

    Moich zdjęć jest 8. 2 conik odrzucił, i pewnie miał rację. 2 miejsca oddaję temu kto ma jakieś sensowne zdjęcia do pokazania.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  10. #650

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojteh Zobacz posta
    ja mam jeszcze jedna uwagę ... nurtuje mnie od soboty ... możecie mnie wykreślić nawet z albumu czy cokolwiek innego - mieliśmy każdy z nas wysłać po 10 zdjęć - wiec rozumiem ze 10 to 10 - jeśli Konrad uznał ze w 10 nie ma koncepcji i zostawia 6 - ok zgadzam się - ale u innych autorów nie powinno być więcej niż 10 - brak demokracji - ok ale zasady ... nie robię zdjęć tak dobrych jak Wy - OK ale chce być potraktowany na równi z wszystkimi ...

    - dobra teraz mnie wykreślajcie ...

    też liczyłem na 10 zdjęć ... fakt, że się z tym trochę spóźniłem ... wczoraj dowiedziałem się, że maks 4-6 zdjęć
    no cóż... moja wina

    tylko spytam - dla kogo jest ten album? czy on jest dla nas czy jest nastawiony na komercję?
    bo jeśli na komercję to niestety nie mam zgody moich modelek na wykorzystywanie ich wizerunku do celów komercyjnych a nie chcę aby później były z tego powodu kłopoty.

    czy ktokolwiek ma taką zgodę swoich modelek/modeli??
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

Strona 65 z 138 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •